هنروتجربه: دومین تیزر فیلم «انتهای زمین» به کارگردانی ابوالفضل صفاری رونمایی شد. این فیلم که اولین ساخته ابوالفضل صفاری است بعد از ۱۱ سال در گروه هنروتجربه اکران شده است.

«انتهای زمین» اولین فیلم این کارگردان و مستندساز ایرانی است در دوره بیست و ششم جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با استقبال خوبی از سوی منتقدان و اهالی رسانه مواجه شد. این فیلم تاکنون موفق به دریافت جوایزی هم‌چون زردآلو طلایی بهترین فیلم در جشنواره ارمنستان، جایزه بهترین فیلم در جشنواره بین‌المللی کیش، جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره بین‌المللی فیلم کیش، جایزه فیلم منتخب جشنواره بین‌المللی ژنو و جایزه فیلم برگزیده جشنواره بین‌المللی سن پائولو برزیل شده است. «انتهای زمین» درباره زندگی حجت مرد میان‌سالی است که خانه و زندگی خود را در شمال ایران رها می‌کند و با پای پیاده به سوی جنوب ایران حرکت می‌کند. او تصمیم می‌گیرد تا انتهای دنیا پیاده برود و بمیرد اما به رابینسون کروزوئه ایرانی مشهور می‌شود.

صفاری در گفت‌وگویی با سایت هنروتجربه درباره نحوه آشنایی‌اش با حجت گفته‌است:« در کوه‌های مریخی که کوه‌های کوچکی در چابهار هستند مشغول ساخت یک مستند بودم، کوه‌ها حدود ۴ الی ۵ متر هستند و ما در میان دالان‌های این کوه‌ها برای خودمان مشغول چرخیدن و فیلم‌برداری بودیم، یک دفعه دیدم مردی لخت که فقط یک لباس زیر به تن داشت، روبه‌رویم سبز شد. یک لحظه او را دیدم و بعد ناپدید شد. هرچه گشتم او را پیدا نکردم ولی تصویر او در ذهنم ضبط شده بود. فردای آن روز دوباره به دنبال او رفتم، می‌خواستم بدانم این فرد کیست، بعد از کلی گشتن دیدم که حجت یک خانه در میان کوه‌ها برای خودش درست کرده و در محدوده یک غار زندگی می‌کند. این اولین برخورد من با حجت بود. اصولا در جاهای سخت و خطرناکی مستندهایم را کار کرده‌ام. در مورد آدم‌هایی که خاص زندگی می‌کنند و کارهای متفاوتی انجام می‌دهند، تحقیق می‌کردم و برایم جذاب بود.»

حجت‌الله قزوینی، مسعود مهرگان، شهاب فرضعلی، نیلوفر ادیب فر، سعید معظمی، ابراهیم بحرالعلومی، النا فرر، جف ملیجک، ماه خاتون پیر آکند، وحید خدیر و بیژن سیفان بازیگران این فیلم هستند. مدیریت فیلم‏‌برداری آن را هم بایرام فضلی برعهده دارد و تهیه‌کننده ان سید مسعود اطیابی است.