هنر و تجربه: تاریخ نمایش عمومی جدیدترین فیلم استیون سودربرگ پس از وقفه‌ای چهارساله و  نمایش فیلم «عوارض جانبی» (۲۰۱۳) مشخص شد. سودربرگ که پیش از این از فیلم‌سازان مستقل  پرکار سینما بود و بارها این اتفاق در کارنامه‌اش افتاده که سالی دو فیلم بسازد، به خاطر شرایط نامساعد سینما به‌نوعی از هنر هفتم خداحافظی کرده بود و به تلویزیون پناه برده بود که همان طور که می‌دانید عصر طلایی‌اش را سپری می‌کند.

به هر حال کمدی جدید سودربرگ با عنوان «لوگن خوش‌شانس» با حضور بازیگران مانند چنینگ تاتم، آدام درایور، دنیل کریگ و رایلی کیو قرار است هجدهم ماه اوت روانه‌ی سالن‌های سینما شود. هیلاری سوانک، ست مک‌فارلن، کیتی هولمز و کاترین واترستن از دیگر بازیگران این فیلم پرستاره هستند. دو برادر به نام‌های جیمی و کلاید می‌خواهند نفرین خانوادگی‌شان را برگردانند و یک سرقت استادانه را به سرانجام برسانند.

سودربرگ در بیانیه‌ای در خصوص تأسیس کمپانی پخش‌کننده‌ی جدید «فینگرپرینت ریلیسینگ» و فیلم گفته است: «این کمپانی نتیجه‌ی شانزده سال گفت‌وگوهای من با دَن فِلمَن، رییس پخش سابق کمپانی برادران وارنر، درباره ایجاد آثار نمونه‌ای ستاره‌محور و پخش آن‌ها به صورت گسترده بوده است. “لوگن خوش‌شانس” نیز همان فیلمی است که این پخش‌کننده‌ی جدید برای شروع کارش لازم داشت؛ فیلمی که با گروه خوبی خلق شده است و در پخش آن شریک خوبی هم داریم؛ “بلیکر استریت”.»

  • ایندی‌وایر