هنروتجربه: مراسم آیین دیدار مستند «مردان ارباب جمشید» ساخته پگاه آهنگرانی و درنا مدنی دوشنبه دوم اسفندماه در موزه سینما برگزار می‌شود.

این مراسم از ساعت ۲۰:۳۰ در محل سالن فردوس موزه سینما با امضای پوستر فیلم توسط عوامل سازنده و میهمانان آغاز می‌شود و سپس فیلم مستند «ارباب جمشید» برای حاضرین به نمایش درمی‌آید.

«مردان ارباب جمشید» همان‌طور که از نام آن پیداست مستندی است درباره سیاهی‌لشگرهای سینما که در گذشته در خیابان ارباب جمشید تهران جمع می‌شدند. این فیلم را پگاه آهنگرانی بازیگر سینما و درنا مدنی به طور مشترک و با تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده ساخته‌اند. دو کارگردان این مستند در بخشی از یادداشت کارگردانان برای «مردان ارباب جمشید» نوشته‌اند: «مردان ارباب جمشید فیلمی است درباره گروهی از عاشقان سینما که آن جرقه معجزه‌گر در وجودشان نگرفت و در حاشیه ماندند.» تهیه کنندگی این فیلم را سیدامیر سیدزاده برعهده دارد و تصویربردار آن محمدرضا اکبری است. این فیلم با حضور هنرورانی چون حسن نوروزی وفا، غلام میرزایی، شمس الدین دولتشاهی، محمد ذوالفقاری،احمد یاوری شاد،فتح الله بابازاده،غضنفر راوند،جلیل ملک زاده،حسین کوکائین، محمد حسین نجاتی ساخته شده‌است.