هنروتجربه: همیشه آرزوی والدین است که بچه‌های‌شان زندگی بهتری داشته باشند اما این انتظار بیش‌تر توسط فرزندان مهاجران احساس می‌شود چون والدین‌شان خود را فدای مهیا شدن فرصت‌ها برای آن‌ها کرده‌اند. این همه‌ آن چیزی است که در درام جدیدی با عنوان «نامور» (Namour) به کارگردانی هایدی سامان فیلم‌ساز مصری مقیم آمریکا به تصویر کشیده شده است.

«نامور» که در جشنواره لس‌آنجلس گذشته هم برنده جایزه‌ای شد، توسط کمپانی پخش‌کننده‌ «آری شینگل» متعلق به اِیوا دوورنی (کارگردان تحسین‌شده‌ درام «سلما» و مستند «سیزدهمین») انتخاب شد و علاوه بر اکران محدود از اول ماه مارس در لس‌آنجلس، نیویورک، فیلادلفیا، واشینگتن دی‌سی، هیوستن، سیاتل و هانالولو، قرار است از پانزدهم مارس در نتفلکیس هم پخش شود و در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

«نامور» که به‌تازگی تریلر جدیدی هم از آن در فضای مجازی منتشر شده است، فیلمی است درباره این‌که چرا این طور احساس می‌شود که زندگی برخی را نادیده می‌گیرد. داستان درباره استیون باسم است، راننده‌ رستورانی در لس‌آنجلس که بین شغل بی‌آینده و مطالبه‌های خانواده‌ی مهاجرش گرفتار شده است. اولین نمایش جهانی این فیلم در جشنواره لس‌آنجلس ۲۰۱۶ رقم خورد که در نهایت جایزه «LA Muse» را هم برای کارگردانش به ارمغان آورد.

  • پلی‌لیست