هنر و تجربه: اولین تصاویر فیلم کنجکاوی‌برانگیز سوفیا کوپولا با عنوان «فریب‌خورده» (The Beguiled) بالأخره منتشر شد تا علاقه‌مندان در نهایت سرنخی از حال‌وهوای بصری جدیدترین فیلم کوپولا به دست بیاورند و ببینند که ترکیب چشمگیر بازیگران فیلم در درامی گوتیگ در مقابل دوربین قرار گرفته‌اند.

کالین فارل، نیکول کیدمن، کرستن دانست و ال فانینگ از بازیگران اصلی «فریب‌خورده» هستند که داستانش در مدرسه‌ی دخترانه‌ای در ایالت ویرجینیای سال ۱۸۶۴ در جریان جنگ داخلی روی می‌دهد. مدرسه‌ی علوم دینی دوشیزه مارتا فارنزوورث ویژه‌ی دختران جوان ناگهان با ورود سرباز زخمی (و خیلی خوش‌تیپی) از ارتش متحد – که در همان نزدیکی پیدا و برای مداوا به داخل آورده شده – زیرورو می‌شود.

«فریب‌خورده» از سی‌ام ماه ژوئن روانه‌ی پرده سینماها می‌شود و تنها نمایش جشنواره‌ای که می‌توان برای آن متصور شد، حضور در جشنواره فیلم کن پیش رو است. سوفیا کوپولا که در سال ۱۹۹۹ با اولین فیلم بلندش، «خودکشی باکره‌ها» خودی نشان داد و در ادامه درام تحسین‌شده‌ی «گم‌شده در ترجمه» (۲۰۰۳) را ساخت و اسکار بهترین فیلم‌نامه‌ی اریژینال را به دست آورد، پیش از این، فیلم تلویزیونی «کریسمسی کاملاً موری‌ای» (۲۰۱۵) را با حضور بیل موری ساخت که در دو رشته نامزد جوایز امی پرایم‌تایم شد.

فریب‌خورده

  • پلی‌لیست