هنروتجربه: خبر استعفای حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی از ریاست سازمان سینمایی تکذیب شد.

ساعتی پیش یکی از خبرگزاری‌ها از استعفای حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی و پذیرش آن از سوی سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد. این خبر بلافاصله در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها و فضای مجازی منتشر شد.براساس این خبر محمدمهدی حیدریان مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از این استعفا به عنوان سرپرست سازمان سینمایی منصوب شده‌است. اما کمی پس از انتشار این خبر باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هم‌چنین خبرگزاری فارس در گفت‌وگو باحجت‌الله ایوبی خبر تکذیب این استعفا را منتشر کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی این خبرگزاری گفته‌است:«استعفاء ندادم و  هم‌چنان در دفتر مشغول به کار هستم.»
بنابراین گزارش، امروز قرار بود ایوبی در رونمایی از مجموعه عکس‌های متحرک سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد که به دلیل عدم حضور در این مراسم باعث ایجاد شایعاتی را در میان رسانه‌ها شد.

روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ضمن تکذیب خبر استعفا تاکید کرده‌است:«حجت الله ایوبی هم اکنون مشغول به کار در سازمان سینمایی در سمت ریاست این نهاد سینمایی است و خبر مربوط به استعفای او صحت ندارد.»•