هنر و تجربه: نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی «انتهای زمین» ساخته ابوالفضل صفاری در پردیس سینمایی شهرفیروزه نیشابور روز پنج‌شنبه ۱۹ اسفند برگزار می‌شود.

در این مراسم که روز پنج‌شنبه ۱۹ اسفند از ساعت ۱۸ در سالن شماره دو پردیس شهرفیروزه نیشابور برپا خواهد شد، آقایان مسعود مهرگان و سعید معظمی از بازیگران فیلم «انتهای زمین» در نیشابور حضور می‌یابند و با بینندگان فیلم صحبت می‌کنند.

ابوالفضل شکیبا از برگزارکنندگان این مراسم در گفت‌وگو با سایت هنروتجربه از ادامه یافتن این برنامه در روزهای پنج‌شنبه در شهر نیشابور خبر داد و گفت: «سه فیلم دیگر که عبارت هستند از جاودانگی کاری از کارگردان نیشابوری مهدی فردقادری و سرزمین رها و فصل باران‌های موسمی در این برنامه در نیشابور و در پردیس سینمایی این شهر به نمایش درمی‌آیند. این برنامه‌ها از ابتدای سال جدید هم روزهای پنج‌شنبه ادامه پیدا می‌کنند.»

«انتهای زمین» داستان رابینسون کروزوئه ایرانی است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «حجت مرد میان‌سالی است که خانه و زندگی خود را در شمال ایران رها می‌کند و با پای پیاده به سوی جنوب ایران حرکت می‌کند. او تصمیم می‌گیرد تا انتهای دنیا پیاده برود و بمیرد. بعد از یک سال پیاده روی به دریای عمان می‌رسد و در آن‌جا ١٧ سال دور از  شهر و جامعه زندگی می کند. او در این سال‌ها به عنوان رابینسون کروزوئه ایرانی مشهور می‌شود.»