هنر و تجربه: لورا درن نمی‌تواند از وقایع سری جدید «تویین پیکس» یا حتی شخصیتی که در آن بازی می‌کند، حرفی بزند اما از علاقه‌مندان پروپاقرص بازگشت مجموعه‌ی تلویزیونی متفاوت و درخور توجه دیوید لینچ و مارک فراست است. این بازیگر که پیش از این در سه فیلم با لینچ همکاری داشته است، به‌تازگی در گفت‌وگویی با «ونیتی فر» و در جریان اولین نمایش فیلمی با عنوان «دروغ‌های کوچک بزرگ» گفت: «همه باید حواس‌شان به پخش این مجموعه باشد چون به نظر من که خیلی هیجان‌انگیز است.»

درن که دو نامزدی جایزه اسکار را در کارنامه دارد و در طول فعالیت‌های بازیگری‌اش بیش‌تر در فیلم‌های مستقل و هنری بازی کرده، در ادامه‌ی حرف‌هایش این مجموعه را چنین توصیف کرده است: «این بار هم با مجموعه‌ای جسورانه، آتشین، متفکرانه و تندوتیز طرف هستید.» فصل سوم این مجموعه که مدت‌هاست انتظارش می‌رود اولین حضور لورا درن و خیلی دیگر از ستارگانی است که تازه پا به این دنیا گذاشته‌اند، از جمله مونیکا بلوچی، مایکل سرا، جرمی دیویس، اسکای فریئرا، رابرت فورستر، اشلی جاد، جنیفر جیسن لی، جین لوی، ترنت رزنر، تیم راث، آماندا سیفرید و نئومی واتس.

درن در پایان حرف‌هایش می‌گوید: «شما همیشه باید هر چیزی را که لینچ می‌سازد تماشا کنید. باور دارم این همان چیزی است که هنر را جلو می‌برد.» نمایش این فصل جدید از ۲۱ ماه مه در «شوتایم» آغاز خواهد شد. ل

  • ایندی‌وایر