هنروتجربه: اصغر یوسفی‌نژاد کارگردان فیلم «خانه/اِئو»از برنامه‌های خود برای نمایش این فیلم گفت. شرکت در جشنواره‌های بین‌المللی فیلم و سپس اکران در هنروتجربه برنامه او برای دیده شدن «خانه/اِئو» است.

یوسفی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر درباره برنامه‌ریزی برای حضور فیلم «ائو» در جشنواره‌های بین‌المللی گفت:«بعد از نمایش فیلم در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر بسیاری از دوستان پیشنهاد دادند که نسبت به حضور «ائو» در جشنواره‌های بین‌المللی توجه ویژه داشته باشم و به همین دلیل در حال حاضر برنامه اصلی که برای نمایش این اثر سینمایی در نظر دارم، حضور پررنگ در جشنواره‌های بین‌المللی است.»
کارگردان فیلم اِئو ادامه داد: «فکر می کنم طی چند ماه آینده این فیلم در جشنواره‌های مختلف بین‌المللی حضور یابد و شانس خود را در سطح جهانی امتحان کند. البته به من پیشنهاد اکران نوروزی این فیلم نیز داده شد اما ترجیح دادیم تا فیلم سال آینده در گروه سینمایی هنروتجربه نمایش داده شود. البته تاکید می‌کنم در صورت حضور «ائو» در جشنواره‌های بین‌المللی برنامه اکران آن هم دچار تغییر می‌شود.»
یوسفی‌نژاد در مورد حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر هم توضیح داد: «با توجه به این‌که جشنواره جهانی فیلم فجر متقارن با چند جشنواره بین‌المللی دیگر است، تصمیم گرفتیم در این جشنواره حضور نداشته باشیم.»
و در پایان به فیلم جدیدی هم که قصد کارگردانی آن را دارد، اشاره داشت:«در حال حاضر مشغول طراحی یک پروژه جدید سینمایی هستم و با توجه به این‌که زمان زیادی را برای نگارش و تولید یک فیلم صرف می‌کنم، بعید می‌دانم برای سال ۹۶ فیلمی را آماده نمایش داشته باشم.»
او درباره حال و هوای این فیلم هم گفت:«پروژه جدید من نیز در همان راستا و فضای «اِئو» ساخته می‌شود. معتقدم فیلم  دیده شد اما از نظر من هنوز نمی‌توان از چنین شیوه تولید گذر کرد به همین دلیل همین شیوه را در پروژه بعدی نیز دنبال خواهم کرد.»

برچسب‌ها: