هنر و تجربه: جنیفر کنت در این ماه تولید فیلم جدیدش با عنوان «بلبل» را آغاز خواهد کرد. او این فیلم را پس از اولین تجربه‌ی کارگردانی‌اش یعنی «بابادوک» می‌سازد که در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت و یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک سال تولیدش بود. ایسلینگ فرانسیوسی (بازیگر فیلم‌های «تالار جیمی» و «بلندپروازی») و سم کلافلین («مسابقه‌های هانگر: ماکینگ‌جی۱و۲» و «من در حضور تو») هم دو بازیگر اصلی این فیلم هستند که فیلم‌برداری‌اش به‌زودی در جزیره تاسمانی آغاز خواهد شد.

داستان در تاسمانی سال ۱۸۲۵ روی می‌دهد و درباره زن ایرلندی ۲۱ساله‌ی است که شاهد قتل بی‌رحمانه‌ی شوهر و فرزند خود توسط اربابش و دوستان او بوده است. زن که از اجرای عدالت ناامید شده است، مرد بومی مسیریابی را استخدام می‌کند تا راهنمای او در دل حیات وحشی جهنم‌گونه باشد و خودش انتقام ازدست‌رفتگانش را بگیرد.

کنت جونز به خاطر «بابادوک» جوایز متعددی را برنده شد که از آن جمله می‌توان به بهترین فیلم و بهترین کارگردانی در جوایز آکادمی استرالیا و بهترین فیلم اول از انجمن منتقدان فیلم نیویورک اشاره کرد. دیمن هریمن، یوان لسلی، هری گرین‌وود و جوکی مالا بعضی از بازیگران نقش‌های مکمل فیلم هستند.

ایندی‌وایر •

برچسب‌ها: