هنر و تجربه: ستاره‌های هالیوودی زیادی مخالف دانلد ترامپ و برنامه‌های سیاسی‌اش هستند، با این وجود فیلم‌ساز آلمانی ورنر هرتسوگ خیلی ساده شیفته‌ی این رییس‌جمهور بدنام شده است! کارگردان مستند تحسین‌شده‌ی «مرد گریزلی» در این خصوص به «رولینگ استون» چنین گفته است: «اولین بار است که واقعاً با یک رییس‌جمهور مستقل طرف شده‌ایم. او علیه حزب جمهوری‌خواه موضع گرفت و حتی به‌شدت به رسانه‌ها تاخت. خب، این چیزها واقعاً تازگی دارد و اهمیت بالایی هم دارند.»

هرتسوگ در ادامه‌ی حرف‌هایش گفته است: «ترامپ و برنی سندرز خودی نشان دادند و از دیگران متمایز بودند. اما واقعاً اسرارآمیز است که چه‌طور ترامپ تقریباً از پس هر چیزی برمی‌آید و تا این‌جا از هر مهلکه‌ای جان سالم به‌در برده است. از این رو است که من شیفتگی غریب و بی‌مانندی را نسبت به او احساس می‌کنم؛ علاقه‌ای بسیار بسیار غیرمعمول.»

ورنر هرتسوگ در فصل بهار با دو فیلم جدید به سینماها بازمی‌گردد. یکی تریلر بوم‌شناختی «نمک و آتش» با بازی مایکل شانن، گائل گارسیا برنل و ورونیکا فرس که هفتم ماه آوریل در سینماها به نمایش عمومی درمی‌آید؛ و دیگری «ملکه‌ی بیابان» که وقایع‌نگاری زندگی گرترود بل است با بازی‌های نیکول کیدمن، جیمز فرانکو و رابرت پاتینسن که چهاردهم آوریل اکران خواهد شد.

  • ایندی‌وایر