هنر و تجربه: بونگ جون‌هو که در حال حاضر فیلم کنجکاوی‌برانگیز «اوکجا» را آماده‌ی نمایش عمومی دارد و سینمادوستان سراسر جهان دیر یا زود فرصت تماشای آن را به دست خواهند آورد، به‌سرعت سراغ پروژه‌ی بعدی‌اش رفته  و طبق آخرین اخبار منتشر شده قرار است فیلمی با نام «انگل» را بسازد.

طبق گزارش «اِیژِن‌ویکی» این فیلم‌ساز  کره‌ای در پروژه‌ی جدیدش دوباره با هو سونگ‌کانگ همکاری خواهد کرد که پیش از این، ستاره‌ی دو فیلم دیگرش هم بوده است: «میزبان» و «خاطرات آدم‌کشی». هنوز جزییات دیگری از این پروژه سینمایی برملا نشده است جز این‌که «انگل» درباره خانواده‌ای خواهد بود که زندگی‌شان به آشوب کشیده می‌شود. با این حال موضوع جالب این است که سازندگان فیلم می‌خواهند آن را برای نمایش در سال آینده‌ی میلادی آماده کنند.

«اوکجا» که از ۲۸ ژوئن روانه‌ی پرده‌های سینما می‌شود و کمپانی «نتفلیکس» حامی آن است، با بودجه‌ای پنجاه میلیون دلاری تولید شده است و آن سیوهیون، تیلدا سوئینتن، جیک جیلنهال، پل دینو، استیون یون و لی‌لی کالینز برخی از بازیگران آن هستند. فیلم‌برداری «اوکجا» از ۲۲ آوریل ۲۰۱۶ در کره جنوبی آغاز شد و از ۳۱ ژوییه در کانادا ادامه یافت.

پلی‌لیست •