هنر و تجربه: جدیدترین پروژه سینمایی استیو مک‌کویین با حضور کالین فارل جلوی دوربین می‌رود. این پروژه «بیوه‌ها» نام دارد.

به گزارش «ورایتی»، کالین فارل این روزها مشغول مذاکره با تهیه‌کنندگان تریلر «بیوه‌ها» (Widows) است تا در صورت رسیدن به توافق نهایی، در جدیدترین پروژه سینمایی استیو مک‌کویین مقابل دوربین برود. داستان فیلم با الهام از یک سریال کوتاه انگلیسی که در سال ۱۹۸۳ روی آنتن رفت، روایت می‌شود و داستان چهار سارق حرفه‌ای را دنبال می‌کند که در جریان یک دزدی ناموفق کشته می‌شوند و حالا باید بیوه‌هایشان ادامه ماموریت آنها را به  سرانجام برسانند.

لیام نیسن، الیزابت دبیکی، سینتیا اریوو؛ میشل رودریگز، دنیل کالوویا و آندره هولاند بازیگر فیلم برنده اسکار «مهتاب» از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم جدید مک‌کویین مقابل دوربین خواهند رفت. جیلیان فلین رمان‌نویس و فیلمنامه‌نویس «دختر گمشده» دیوید فینچر نگارش فیلمنامه «بیوه‌ها» را به عهده دارد و استودیوی «فاکس قرن بیستم» پخش‌کننده فیلم جدید مک‌کویین است.

فرل قرار است در نقش سیاستمداری ظاهر شود که ناگهان خودش را به دام افتاده در تله نقشه بیوه‌ها می‌یابد. هنوز جزییات بیش‌تری درباره نقشی که به بازیگر فصل دوم «کارآگاه حقیقی» پیشنهاد شده، در دست نیست. بازیگر ۴۰ ساله ایرلندی همچنین به تازگی برای حضور در بازسازی انیمیشن کلاسیک «دامبو» با استودیوی دیزنی قرارداد امضا کرده است. فرل به تازگی فیلم موفق و پرفروش «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها» را بر پرده سینماها داشته و اخیرا نیز در بازسازی فیلم کلاسیک «فریب‌خورده» به کارگردانی سوفیا کاپولا حضور پیدا کرده است.

این نخستین پروژه بلندی است که مک‌کویین ۴۷ ساله بعد از «۱۲ سال بردگی» و کسب اسکار بهترین فیلم مقابل دوربین می‌برد. او علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی پروژه خود را نیز به عهده دارد.