هنر و تجربه: آنتونی هاپکینز که یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بازیگران نسل خودش به شمار می‌رود، درباره «سلطان انفجار» یعنی مایکل بی – که همه پیش از هر چیز، او را با کارگردانی مجموعه فیلم‌های «تبدیل‌شوندگان» می‌شناسند – نظرهای جالب و حتی دوآتشه‌ای دارد. هاپکینز اخیراً با «یاهو موویز» در این باره گفت‌وگو کرده است که چرا می‌خواست به حماسه‌ی «تبدیل‌شوندگان» ملحق شود و در این میان از صمیم قلب از کارگردان این فیلم‌ها یاد کرد.

هاپکینز می‌گوید: «فکر می‌کنم مایکل بی واقعاً یک نابغه است. او در کنار الیور استون، استیون اسپیلبرگ و مارتین اسکورسیزی قرار می‌گیرد. کارش درخشان است. این آدم‌ها واقعاً دانشمند هستند. مجموعه فیلم‌های “تبدیل‌شوندگان” هم فوق‌العاده‌اند و نشان از یک نابغه دارند.» مایکل بی چند وقت پیش در سایت خودش به این موضوع اشاره کرد که «تبدیل‌شوندگان: آخرین شوالیه» احتمالاً آخرین فیلم او در این فرنچایز خواهد بود.

هاپکینز در ادامه‌ی این گفت‌وگوی ویدئویی که در فضای مجازی هم منتشر شده است، می‌گوید: «هر بار گفتم این آخرین فیلم این مجموعه است که در آن بازی می‌کنم. اما هر دفعه با ۱۲۰ میلیون طرفداری در سراسر جهان مواجه شدم که این فیلم‌ها را تماشا کردند و به پارک‌های تفریحی‌شان رفتند. این چیزها هم بود که هر بار به‌نوعی باعث بازگشتم می‌شد. من شیفته‌ی بازی در این فیلم‌ها هستم. این فیلم آخری که واقعاً تجربه‌ی باحال و متفاوتی بود.»

  • ایندی‌وایر