هنروتجربه: پائولو سورنتینو که به‌تازگی از مجموعه‌ دیوانه‌وارش «پاپ جوان» رها شده است، می‌خواهد به‌سرعت فیلم بلند بعدی‌اش را بسازد که در این مورد پروژه‌ای است با نام «لورو» (Loro) که مدت‌هاست در انتظار تولید به‌سر می‌برد. در این فیلم بازیگر و ستاره‌ همیشگی فیلم‌های سورنتینو، تونی سرویلو (از جمله در «زیبایی عظیم») در نقش نخست وزیر سابق ایتالیا سیلویو برلوسکونی بازی خواهد کرد.
برلوسکونی یکی از چهره‌های جنجالی سیاسی ایتالیا است که نُه سال به عنوان نخست وزیر مشغول به کار بود و در سال ۲۰۱۳ هم برای مجلس سنا انتخاب شد، اما چندی بعد به دلیل کلاهبرداری مالیاتی از عرصه‌ سیاست کنار گذاشته شد. همان طور که در گزارش «اسکرین دیلی» هم آمده، سورنتینو پیش از این تجربه‌های مختلفی در پروژه‌های سیاسی داشته است که مهم‌ترین‌شان «Il Divo» نام دارد و البته در مجموعه‌ تلویزیونی «پاپ جوان» هم سیاستمداران حضور خاص خودشان را دارند.

پروژه‌ «لورو» که چند سالی است در آستانه‌ تولید قرار دارد و چند بار هم به تعویق افتاده است، آخرین بار در ماه نوامبر سال گذشته توسط سورنتینو کنار گذاشته شد. به هر حال یک بار دیگر «لورو» در مرحله‌ پیش‌تولید قرار گرفته و قرار است فیلم‌برداری‌اش از همین فصل تابستان آغاز شود.

  • پلی‌لیست