هنروتجربه- کامبیز حضرتی: فیلم مستند «قاب‌ها» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی کیوان مهرگان اواخر اردیبهشت‌ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.
کیوان مهرگان درباره توزیع این مستند از طریق شبکه نمایش‌خانگی گفت: «بسیار مایل بودم که این فیلم در هنروتجربه اکران شود و حتی شورای سیاست‌گذاری هم با مهر تمام فیلم را برای اکران پسندیدند اما با با توجه به کوتاه بودن مدت زمان این فیلم، امکان اکران سینمایی آن در یک سانس امکان‌پذیر نبود، برای همین تصمیم بر این شد فیلم «قاب‌ها» را در شبکه نمایش خانگی در دسترس علاقه‌مندان به تاریخ معاصر ایران قرار گیرد. درحال حاضر منتظر صدور مجوز هستم و به محض صدور مجوز فیلم نهایتا تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری منتشر خواهد شد.» مهرگان هم‌چنان از پخش فیلم در شبکه وی او دی خبر داد و عنوان کرد: «مذاکرات اولیه برای انتشار فیلم در این شبکه هم انجام شده است.»
مهرگان درباره جدیدترین فعالیت‌های خود توضیح داد: «درحال مونتاژ فیلم مستند «در مهمانی مادر استالین» هستم. مطالعات و تحقیق درباره مستندی درباره یکی از فرش‌های دستباف مهم ایران که کسی از آن خبر ندارد اما سابقه مهمی دارد را نیز آغاز کرده‌ام. واگر شرایط فراهم بشود تابستان امسال این فیلم مستند را نیز خواهم ساخت.»

«قاب‌ها» پیش از این در جشنواره نسیم شرقی کانادا نامزد بهترین مستند شده بود و در جشنواره سینماحقیقت نیز در فهرست فیلم‌های منتخب بخش مستند کوتاه امکان اکران یافت. این مستند روایتی است از مقاطعی حساس از تاریخ معاصر ایران که از زبان دکتر صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران بیان می‌شود. فیلم «قاب‌ها» درزمان اکران در جشنواره سینما حقیقت مورد توجه تماشاگران قرار گرفت.