هنروتجربه: فیلم کوتاه «هنوز نه» به کارگردانی آرین وزیردفتری جایزه بزرگ بخش مسابقه بین‌الملل و جایزه نتپک سی‌و‌چهارمین دوره جشنواره فیلم کوتاه بوسان را دریافت کرد. این فیلم کوتاه به تهیه کنندگی مجید برزگر و محصول انجمن سینمای جوانان ایران که به عنوان تنها نماینده سینمای ایران در این رویداد حضور داشت در نهایت موفق به کسب جایزه بزرگ بخش مسابقه بین‌الملل و جایزه نتپک این جشنواره شد.
جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بوسان به عنوان یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین جشنواره فیلم کوتاه در آسیا و جهان در سی و چهارمین دوره خود ۳۷ فیلم کوتاه را در بخش مسابقه بین‌الملل خود به رقابت گذاشته بود.
در بیانیه هیات داوران این جشنواره درباره دلیل اهدای این جایزه به «هنوز نه» آمده است: «در مسیر انسان گرایانه و رئالیسی استادی چون عباس کیارستمی «هنوز نه» پرتره‌ای از یک ازدواج در حال فروپاشی را به تصویر می‌کشد؛ اما همزمان ما و شخصیت‌هایش را از زیبایی‌هایی که زمانی با یکدیگر شریک بودند آگاه می‌سازد.»
گفتنی است «هنوز نه» پیش از این موفق به کسب جایزه بزرگ بخش بین‌الملل سی‌و‌سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و جایزه بهترین فیلم کوتاه بخش جلوه گاه شرق سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر شده است.
سی‌و‌چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بوسان ۲۵ تا ۳۰ آورین برابر با ۵ تا ۱۰ اردیبهشت در شهر بوسان کرده جنوبی برگزار شد.