هنر و تجربه: پانزده سال از اولین روزی می‌گذرد که ما جسی آیزنبرگ را در فیلم «راجر داجر» ساخته‌ی دیلن کید بر پرده نقره‌ای دیدیم و از آن پس هم مدام شاهد انتخاب‌های هوشمندانه‌ی او بودیم که یا به همکاری‌اش با فیلم‌سازان مؤلف تحسین‌شده‌ای نظیر وودی آلن، نوا بامباک و دیوید فینچر انجامید یا در فیلم‌های مستقل درخشانی مانند «حرکت‌های شبانه» (کلی رایشارت) و «پایان تور» (جیمز پانسولت) تجلی پیدا کرد. البته به‌ندرت پای او به فیلم‌هایی مانند «بتمن علیه سوپرمن» هم باز شده است که می‌توان از این نمونه‌های انگشت‌شمار چشم‌پوشی کرد.

جسی آیزنبرگ که نویسنده هم هست و نمایش‌نامه‌ها و آثاری دارد که مورد توجه قرار گرفته‌اند، حالا می‌خواهد دو بُعد زندگی‌اش را با هم ترکیب کند و در تجربه‌ای تازه در قاب کوچک تلویزیون، یک کمدی تلویزیونی را به تهیه‌کنندگی جی.جی. آبرامز و کمپانی‌اش «بد روبات» نویسندگی و کارگردانی کند و البته نقشی را هم در آن به عهده بگیرد. در این کمدی تلویزیونی که «بازار» نام دارد، آیزنبرگ در نقش مرد جوانی ظاهر می‌شود که پدرش به پیتسبورگ نقل مکان می‌کند تا با او زندگی کند.

البته آیزنبرگ علاوه بر سمت‌های نام‌برده، تهیه‌کننده‌ی اجرایی هم خواهد بود. هنوز شبکه‌ای حقوق پخش این کمدی را نخریده است اما تردیدی نیست که با وجود او و آبرامز به‌زودی پیشنهادهای جالب توجهی از راه خواهند رسید. در ضمن پیش از آماده شدن این کمدی تلویزیونی، جسی آیزنبرگ با «لیگ عدالت» به سینماها بازخواهد گشت.

  • پلی‌لیست