هنر و تجربه: اگر شما هم جزو علاقه‌مندانی هستید که هنوز لغو مجموعه‌ی کمدی درام برادران دوپلاس (از موفق‌ترین و مطرح‌ترین سینماگران مستقل ایالات متحده) با عنوان «همبستگی» توسط شبکه‌ی «اچ‌بی‌او» را باور ندارید، امروز می‌توانید اولین گام درمان این ناباوری را بردارید. این شبکه برای تولید مجموعه‌ی جُنگ‌گونه‌ی جدیدی دوباره با مارک و جی دوپلاس همکاری کرده است.

این مجموعه با نام «اتاق ۱۰۴» از همین حالا کاملاً دیوانه‌وار  به نظر می‌رسد؛ موضوعی که می‌توان آن را در اولین تریلر آن مشاهده کرد که به‌تازگی در فضای مجازی قرار گرفته است. این سریال که مملو از ستارگان تلویزیونی است از جمله فیلیپ بیکر هال، ایمی لندکر، نت وولف، جیمز وان در بیک و… دوازده داستان مختلف را در دوازده قسمت متفاوت روایت خواهد کرد؛ و همه‌ی این داستان‌ها در اتاق خاصی از یک هتل می‌گذرند.

از تریلر این سریال که به یک اندازه اسلپ‌استیک، دراماتیک و سوررئال به نظر می‌رسد، این طور برمی‌آید که برادران دوپلاس فرصت ساخت دوازه فیلم نیمه‌بلند متفاوت را در اختیار داشته‌اند که می‌تواند در زمره بهترین تولیدهای تلویزیونی سال‌های اخیر قرار گیرد. «اتاق ۱۰۴» از ۲۸ ژوییه اولین نمایشش را تجربه خواهد کرد.

  • ایندی‌وایر