هنر و تجربه: دیوید فینچر خبر کارگردانی «جنگ جهانی زد۲» با همراهی و بازی دوست قدیمی‌اش برد پیت را تأیید کرده است اما به نظر می‌رسد این پروژه حالا حالاها کار دارد و فینچر ابتدا باید تکلیف مجموعه بسیار کنجکاوی‌برانگیزش برای نتفلیکس با عنوان «شکارچی ذهن» را مشخص کند.

در این شرایط برد پیت فرصت همکاری با یکی دیگر از دوستان کارگردان قدیمی‌اش را به دست آورده و قرارداد بازی در نقش اصلی فیلم جدید جیمز گری را امضا کرده که یک اثر علمی‌خیالی با عنوان «به سوی ستارگان»/ (Ad Astra) است.

به گزارش «ددلاین»، تامی لی جونز هم قرار است به گروه بازیگران فیلم بپیوندد و در حال انجام آخرین مذاکره‌هاست. در این فیلم برد پیت نقش روی مک‌براید را بازی می‌کند، مهندس فضایی که عازم سفری یک‌طرفه به نپتون می‌شود تا بفهمد چرا مأموریت قبلی پدرش شکست خورد. تامی لی جونز نقش پدر شخصیت پیت را بازی خواهد کرد.

این فیلم سرانجام می‌تواند تحقق همکاری پیت و گری باشد که مدت‌هاست به‌واسطه‌ی پروژه‌های مختلف سینمایی قصد همکاری دارند اما هر بار پروژه‌های‌شان با مشکلی مواجه شده است. یکی از اولین نسخه‌های فیلم «شهر گم‌شده‌ی زد» و تریلر «The Gray Man» که هرگز به تولید نرسید، دو پروژه‌ی قبلی این دو بودند.

پلی‌لیست•