هنروتجربه: فیلم جدید ویل بلنک که به صورت ۳۵ میلی‌متری فیلم‌برداری شده‌است، اقتباسی تکان‌دهنده از رمان گرافیکی ماریان چرچ‌لند است.

فیلم کوتاه «برزخ» که بر اساس مجموعه کامیک‌های مستقلی با عنوان «Meathaus S.O.S.» سروشکل گرفته است، در کم‌ترین زمان ممکن و با نهایت ظرافت به مسائل مهمی می‌پردازد و حتی می‌توان گفت که جواب‌هایی نیز برای آن‌ها ارائه می‌دهد. این فیلم که توسط بلنک نوشته و کارگردانی شده و ریچارد کاپوناس هم در نگارش فیلم‌نامه‌اش مشارکت داشته است، تا امروز در شماری از جشنواره‌ها روی پرده رفته از جمله فانتاستیک فست، تورنتو افتر دارک و فانتیژا.

برزخ - فیلم کوتاه

در این میان حتی طرفداران مشهوری نیز برای این فیلم کوتاه تماشایی جور شد از جمله گیرمو دل تورو که آن را یک «فیلم کوتاه عالی» دانسته است. داستان در میان صحرا آغاز می‌شود (شروعی همیشه فوق‌العاده) که قهرمان فیلم با ماشین و گوشی از‌ کار افتاده‌اش گیر کرده است. او به طور تصادفی با سگ مرموزی روبه‌رو می‌شود و برخورد خیرخواهانه‌اش با سگ باعث می‌شود که انتخاب غافلگیرکننده‌ای را به عنوان پاداش به دست بیاورد.

فیلم کوتاه «برزخ» به طور اختصاصی در سایت «ایندی‌وایر» منتشر شده و از امروز ۲۷ ژوئن هم به صورت «ویدئوی درخواستی» در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

ایندی‌وایر•