هنروتجربه: صدوسی و نهمین آیین دیدار گروه سینمایی هنروتجربه برای فیلم «زمانی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی ناهید حسن زاده دوشنبه شب ۱۹ تیر ماه در موزه سینما برگزار شد. اجرای این مراسم را محمد عبدی‌زاده، مدیر تولید فیلم «زمانی دیگر» برعهده داشت.

محمد عبدی زاده در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از میهمانان حاضر گفت: «خیلی خوشحال هستم که تلاش یک گروه هنرمند بعد از یک سال به بار نشست. کارهای این چنینی سخت است. من با ناهید حسن زاده در سه فیلم همکاری داشته‌ام. از کسانی که به ما کمک کردند تا این فیلم ساخته شود، هستم. امروز روز مهمی برای من است. از همه شما تشکر می‌کنم که برای دیدن فیلم آمده‌اید. از تمام عوامل فیلم تشکر می‌کنم. البته جای تهیه‌کننده فیلم فری ملک مدنی، کنار من بسیار خالی است که در حال حاضر بروکسل هستند. اگر حمایت‌های خانم مدنی نبود این فیلم ساخته نمی‌شد. آقای علی محمد قاسمی و عصمت رضاپور هم حضور ندارند. از آقای پتکی و عبدی زاده هم تشکر می‌کنم.»

حسن زاده درمورد مضمون فیلم توضیح داد: «ما فیلم «زمانی دیگر» را با همدلی در فیروزکوه ساختیم. من این فیلم را به دلیل اینکه خودم ماما هستم و سال‌ها مامایی انجام داده‌ام، ساخته‌ام. درواقع من سال‌ها با کسانی که با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند برخورد داشته‌ام و درک‌شان می‌کنم.»

کارگردان فیلم «زمانی دیگر» در ادامه صحبت‌هایش گفت: «این اکران ویژه را به قربانیان بی‌گناه تقدیم می‌کنم. زنان و دخترانی که ناشی از نگاه غلط سنتی می‌میرند. باید کمک کنیم فیلم «زمانی دیگر» به مخاطبان اصلی‌اش برسد و در شهرستان‌ها هم دیده شود.»

حسن زاه درباره حواشی این روزهای گروه هنروتجربه اظهار داشت: «چند روزی می‌شود که می‌شنویم قصد دارند برای گروه هنروتجربه کارهایی انجام دهند. همه می‌دانیم کسانی که برای گروه هنروتجربه فیلم می‌سازند با بودجه‌های کمی کار می‌کنند. امیدوارم این موضوع با دخالت آقای محمدمهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی ختم به خیر شود.»

در پایان مراسم هم عبدی‌زاده گفت: «از مدیران محترم گروه هنروتجربه تشکر می‌کنم که زحمات زیادی می‌کشند»

در این آیین دیدار در کنار عوامل فیلم هنرمندانی چون نسیم ادبی، بهزاد خداویسی،بایرام فضلی، فرید فرخنده کیش،جواد نوروز بیگی و… حضور داشتند.

عکس:یاسمن ظهورطلب