هنروتجربه: کوئنتین تارانتینو برای نهمین پروژه سینمایی خود مشغول نگارش فیلم‌نامه‌ای بر اساس داستان واقعی قتل‌های خانواده منسون است.

گرچه جزئیات فیلم‌نامه این پروژه سینمایی جدید هنوز فاش نشده، اما این فیلم از آن جهت غیرمعمول است که تارانتینو در این فیلم برخلاف سایر فیلم‌هایش به جای شخصیت‌های تخیلی، این بار با شخصیت‌ها و یک خط داستان واقعی سر و کار دارد.
قتل‌های گروهی که توسط خانواده منسون به سرکردگی چارلز منسون در تابستان ۱۹۶۹ در کالیفرنیا رخ داد، یکی از ناراحت‌کننده‌ترین اتفاقات در تاریخ معاصر آمریکا محسوب می‌شود. هنوز جزییات خاصی از فیلم‌نامه منتشر نشده، اما یکی از داستان‌های آن حول محور شارون تِیت می‌گردد، بازیگر و همسر رومن پولانسکی کارگردان که توسط منسن و پیروانش در سال ۱۹۶۹ در خانه‌اش به قتل رسید. برد پیت و جنیفر لارنس از بازیگرانی هستند که نام‌شان برای حضور در این فیلم مطرح شده‌است، برد پیت پیش از این در فیلم «حرامزاده‌های لعنتی» با این کارگردان همکاری کرده‌است. فیلم‌برداری این فیلم احتمالا تابستان ۲۰۱۸ شروع می‌شود.

تارانتینو در چند سال اخیر صحبت‌هایی درباره کناره‌گیری از سینما پس از ساخت ۱۰ فیلم داشته‌است، گرچه اظهار نظر خود را چندبار تصحیح کرده و اعلام کرده اگر داستانی برای گفتن داشته باشد، باز هم فیلم خواهد ساخت.

برچسب‌ها: