هنروتجربه: مراسم آیین دیدار دو مستند «طبرستانی‌ها» و «بنیانگذار محک» به کارگردانی محسن عبدالوهاب شنبه ۲۴ تیرماه در موزه سینما برگزار می‌شود. در این مراسم که ساعت ۲۰ در موزه سینما آغاز می‌شود، عوامل این فیلم در کنار جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه حضور دارند.

مستند «طبرستانی‌ها» درباره چند مهندس جوان است که سال‌ها پیش در اوج بحران‌های پس از انقلاب و جنگ و در دورانی که بسیاری از واحدهای صنعتی تعطیل می‌شدند، تصمیم گرفتند یک کارخانه فولادریزی تأسیس کنند. آن‌ها هم‌چنان دوست و شریک یکدیگرند. این مستند تندیس و لوح افتخار بهترین فیلم بخش مستند جشنواره فیلم صنعتی را دریافت کرده‌است. مستند «بنیان‌گذار محک» نیز درباره موسسه محک شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین مؤسسه خیریه در حوزه درمان و سلامت کودکان ایران است.

محسن عبدالوهاب تاکنون بیش از بیست فیلم مستند را پژوهش و کارگردانی کرده و در کارنامه‌اش ساخت فیلم‌های بلند «لطفاً مزاحم نشوید» و «به دنیا آمدن» را دارد.کارگردانی مشترک دو فیلم داستانی «گیلانه» و «خون بازی» همراه با رخشان بنی‌­اعتماد از دیگر تجربه­‌های اوست.

تولید مستندهای «کارستان» که به معرفی کارآفرین‌های ایرانی می‌پردازد، از سال ۱۳۹۳ آغاز شده‌است. این مجموعه با تهیه‌کنندگی مجتبی میر طهماسب و مشاوره  رخشان بنی‌اعتماد، فیلم‌هایی مستقلی هستند که از زندگی و حرفه‌ کارآفرینان موفق ایرانی ساخته شده‌است.