هنروتجربه:حسین کندری این روزها در تدارک اکران دومین فیلم بلند خود «شنل» است و هم‌چنین قصد دارد به‌زودی فیلم جدیدی را مقابل دوربین ببرد.

حسین کندری که اولین ساخته او «اینجا کسی نمی‌میرد» در گروه هنروتجربه اکران شد، در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر درباره زمان نمایش«شنل» توضیح داد:«پروانه نمایش این اثر سینمایی به تازگی صادر شده است و برنامه‌ریزی برای اکران آن در حال انجام است.این اثر سینمایی در صورت امکان و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، اواخر تابستان و اوایل پاییز توسط شرکت پخش نسیم صبا اکران می شود.»
او هم‌چنین درباره جدیدترین فعالیت‌های خود در سینما گفت: «در حال حاضر سه فیلم‌نامه سینمایی را در دست دارم که نگارش آخرین فیلم‌نامه به زودی به پایان می رسد. این سه فیلم‌نامه فضاهای مختلفی دارد که نمی‌توان با هم مقایسه کرد. البته هنوز مشخص نیست کدام یک از این آثار را جلوی دوربین می‌برم. فکر می‌کنم طی دو هفته آینده با توجه به بررسی شرایط تولید، مشخص شود که کدام یک از این فیلم‌نامه‌ها را جلوی دوربین ببریم.»
در «شنل» که فیلم‌نامه آن نوشته حمیدرضا بابابیگی است، بازیگرانی چون رضا بهبودی، باران کوثری،بهار کاتوزی،مسعود فروتن و…ایفای نقش می‌کنند.

برچسب‌ها: