هنر و تجربه: ایوا دوورنی و لری ویلمور به فهرست حاضران در برنامه‌ی «جشن بعدی ساندنس»/ Sundance Next Fest اضافه شدند که از دهم تا سیزدهم ماه اوت (۱۹ تا ۲۲ مرداد) در هتلی در لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.

گفت‌وگوهایی بین فیلم‌سازان بااستعداد، اولین نمایش‌های جهانی چند موزیک‌ویدئو و حضور سه کمدین به عنوان میزبانان این رویداد، فقط بخشی از برنامه‌هاست. طبق برنامه، دوازدهم اوت دوورنی به جاستین چون کارگردان «گوک» ملحق می‌شود تا پس از نمایش فیلم درباره‌اش گفت‌وگو کنند. روز بعد نیز ویلمور روبه‌روی آنتونیو سانتینی و دن سیکِلس می‌نشیند تا پس از نمایش «دینا» درباره این مستند بحث و گفت‌وگو کنند.

برنامه‌ی جالب دیگری که روز سیزدهم اوت برپا می‌شود، گفت‌وگوی پیتر باگدانوویچ با الکس راس پری فیلم‌ساز است که به بهانه‌ی نمایش «خروجی‌های طلایی» ترتیب داده شده است. کیت برلانت، کیت میکوچی و ناتاشا لگرو، سه مجری کمدین این رویداد هستند که به نوبه‌ی خودشان بر حال‌وهوای مراسم‌های‌شان تأثیر خواهند گذاشت.

علاوه بر این‌ها، «جشن بعدی ساندنس» بیست‌وپنجمین سالروز نمایش «سگ‌های انباری»/ «سگدانی» را هم برپا خواهد کرد که در آن، از کوئنتین تارانتینو تجلیل می‌شود. چند فیلم موفق جشنواره اخیر ساندنس هم قرار است در حاشیه‌ی این رویداد روی پرده‌ی سینماها بروند.

  • ورایتی