هنروتجربه: در مراسم آیین افتتاحیه جشنواره فیلم شهر ضمن تجلیل از فاطمه معتمدآریا و برگزاری یادبود حبیب‌الله کاسه‌ساز، جوایز بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران به برگزیدگان تقدیم شد.

مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم شهر دیروز(یکشنبه هشتم مرداد) برگزار شد.طی این مراسم برگزیدگان بخش تبلیغات سینمای ایران این جشنواره اعلام شدند. در این بخش تندیس و دیپلم افتخار به محمد روح الامین برای لوگو تایپ «ایستاده در غبار»، «من» و «نهنگ عنبر» تعلق گرفت.در بخش پوستر فیلم‌های داستانی کوتاه و نیمه بلند تندیس و دیپلم افتخار به علی باقری برای «روتوش»، «رویاهای دم صبح» و «یک گزارش» رسید.

در بخش پوستر فیلم‌های سینمایی با تقدیر از علی باقری، تندیس و دیپلم افتخار را محمدحسین هوشمندی برای طراحی پوستر فیلم «من» دریافت کرد. در بخش بهترین عنوان‌بندی تندیس و دیپلم افتخار به امیر مهران برای عنوان‌بندی «ماحی» اهدا شد. در بخش بهترین آنونس و تیزر تندیس و دیپلم افتخار به امیر شیبان خاقانی برای تیزر «رگ خواب» و محسن امیر یوسفی برای تیزر «خواب تلخ» تعلق گرفت.

محسن امیر یوسفی جایزه‌اش را به زنده‌یاد وحید نصیریان تقدیم کرد. او پس از دریافت جایزه از جشنواره فیلم شهر در پیامی اعلام کرد: «هیات محترم داوران تشکر می‌کنم و ضمن آرزوی اکران همه فیلم‌های توقیفی این جایزه را تقدیم می‌کنم به زنده‌یاد وحید نصیریان، رفیقی فوق‌العاده و انیمیشن‌سازی برجسته که این آنونس را خیلی دوست داشت. یادش گرامی.»