هنروتجربه: نتفلیکس با امضای قراردادی توانست جدیدترین اثر برادران کوئن را از آن خود کند؛ مجموعه‌ای که اولین تجربه این فیلم‌سازان بزرگ در تلویزیون خواهد بود.

پروژه‌ جدید کوئن‌ها با عنوان «چکامه‌ باستر اسکراگز» که خیلی مخفیانه در جریان است، به غول پخش مجازی و آنلاین نتفلیکس رسید. خبر این پروژه ابتدا در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر شد که آناپورنا پیکچرز با بخش تلویزیونی تازه‌اش تهیه‌کنندگی آن را بر عهده گرفت و از طرح متفاوتی برای نمایش همزمان در سینماها و تلویزیون گفت. در حالی که هنوز جزییاتی از طرح اکران و نمایش تلویزیونی این مجموعه برملا نشده است، نتفلیکس تأیید کرد که هر شش قسمت این جُنگ را در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد کرد.

تیم بلیک نلسن در نقش اصلی دوباره با کوئن‌ها همکاری خواهد کرد اما دیگر بازیگران فیلم هنوز توسط نتفلیکس تأیید نشده‌اند. گفته می‌شود جیمز فرانکو، زویی کازان و رالف اینِسِن از دیگر بازیگران مجموعه هستند. نویسندگی و کارگردانی هر شش قسمت هم توسط این دو برادر انجام خواهد شد.

کوئن‌ها در بیانیه‌ای از این اتفاق استقبال کردند. این جُنگ در حال حاضر در نیومکزیکو مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد و از این حیث برای نتفلیکسی‌ها حائز اهمیت است که اخیراً بیش‌تر فیلم‌سازان مؤلف و سرشناس مورد حمایت «آمازون» قرار گرفته‌اند.

  • ایندی‌وایر