هنر و تجربه: اولین تجربه‌ی کارگردانی بری لارسن، بازیگر اسکاری «اتاق»، فیلمی پرستاره با عنوان «فروشگاه تک‌شاخ»/ Unicorn Store است که برای اولین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو روی پرده خواهد رفت.

بری لارسن در سال‌های اخیر به یکی از بازیگران صاحب‌نام  سینما بدل شده است، اما در فصل پاییز امسال، او در در مقام کارگردان پا به جشنواره‌ها و فصل جوایز خواهد گذاشت. اولین نمایش جهانی «فروشگاه تک‌شاخ» ماه آینده در جشنواره تورنتو است که با توجه به کارگردان و بازیگرانش از جمله ساموئل ال. جکسن، جان کیوزک و بردلی ویتفورد، یکی از فیلم‌های گران‌قیمت (از نظر قرارداد و واگذاری حقوق پخش) این رویداد سینمایی خواهد بود.

البته لارسن بجز کارگردانی، نقش اصلی را هم بازی کرده است؛ زنی به نام کیت که یک رؤیاپرداز جوان است و نمی‌خواهد احساس شگفتی‌اش را به فراموشی بسپارد. دنیای کیت وقتی جادویی‌ترین هدیه‌ای را می‌گیرد که می‌تواند تصورش را بکند، برای همیشه تغییر می‌کند.

«فروشگاه تک‌شاخ» گام روبه‌جلوی قابل توجهی در کارنامه‌ی بری لارسن است که گفته قصد ساختن فیلم‌های بیش‌تری را دارد و بی‌تردید موفقیت این فیلم می‌تواند راه او را هموار کند. البته او در سال ۲۰۱۳ فیلم کوتاه «بی‌وزن» را به طور مشترک با داستین باوزِر کارگردانی کرد که در جشنواره «SXSW» هم به نمایش درآمد.

  • ایندی‌وایر