هنروتجربه: محمدمهدی حیدریان رئیس سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری در حکمی ابراهیم داوغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی را به عنوان دبیر جشنواره ملی فیلم فجر هم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، متن کامل حکم ریاست سازمان سینمایی خطاب به ابراهیم داروغه‌زاده به عنوان دبیر جشنواره ملی فیلم فجر به این شرح است:

جناب آقای دکتر ابراهیم داروغه‌زاده

باسلام

نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمندتان در مدیریت رویدادهای فرهنگی و جشنواره ها به موجب این حکم به دبیری جشنواره ملی فیلم فجر منصوب می شوید.

جشنواره فیلم فجر مهم ترین رویداد حرفه ای سینمای ایران، و برگزاری همزمان آن با دهه مبارک فجر، با پیشینه ای به قدمت انقلاب اسلامی ارزش و اهمیت آن را دو چندان می نماید.
انتظار دارد، با همکاری مؤثر شورای سیاست گذاری نسبت به ایفای سهم از برنامه جامع سینمای ایران در کشف و معرفی استعدادهای درخشان در کنار بهره گیری و قدرشناسی از تجارب به بار نشسته صاحبان تجربه و علم این هنر بی بدیل، موفق باشید.

انتظار مردم هنردوست، همراهان همیشگی سینما و خانواده بزرگ سینما ی ایران برگزاری رویدادی حرفه ای، باشکوه، پرنشاط و فراگیر در شأن سینمای ایران اسلامی است که ان شاءالله شاهد آن خواهیم بود.

محمدمهدی حیدریان
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری