هنروتجربه: قوه‌ تخیل و جاه‌طلبی میشل گوندری هرگز به خاطر اندازه و قالب تلاش هنری‌اش محدود نشده است و با این‌که او از سال ۲۰۱۵ و فیلم «میکروب و بنزین» تا امروز فیلم بلندی نساخته، اما دائم درگیر فعالیت‌های هنری تازه و متفاوتی بوده است.

به هر حال گوندری پس از ساخت فیلم کوتاهی روی آی‌فون و به سفارش کمپانی اپل و آگهی‌های تبلیغاتی برای دو شرکت دیگر، حالا تصمیم گرفته دوباره سراغ پرده‌ی نقره‌ای و قالب‌های بزرگ‌تر برود. او در زمان حضورش در مونترال و برگزاری کلاسی از ایده تا ساخت، با روزنامه‌ی قدیمی و معتبر «La Presse» گفت‌وگویی کرده و از پروژه‌های جدیدش خبر داده است:««من دو پروژه در دست دارم که اولی یک فیلم شخصی درباره سرگردانی‌های خلاقه‌ام در زمان فیلم‌برداری و تولید یک فیلم است و دیگری یک مجموعه‌ تلویزیونی که آن را برای یکی از شبکه‌های آمریکایی خواهم ساخت.» احتمالاً این اشاره‌ گوندری به همکاری‌اش با تلویزیون، حدس‌وگمان‌های زیادی را در پی خواهد داشت و علاقه‌مندان کنجکاوند بدانند آیا دوباره «آمازون» و «نتفلیکس» دست به حمایت از یک فیلم‌ساز مؤلف دیگر زده‌اند؟

بنابراین به‌زودی باید در انتظار سیلی از اخبار جدید درباره گوندری باشیم و جزییات بیش‌تری که درباره پروژه‌های جالب توجه او منتشر خواهند شد.

  • پلی‌لیست