هنروتجربه:پویان باقرزاده کارگردان فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» از اکران این فیلم در گروه هنروتجربه و نگارش یک فیلم‌نامه جدید خبر داده‌است.

پویان باقرزاده کارگردان تئاتر و سینما با اشاره به فعالیت‌های سینمایی خود به خبرگزاری مهر گفت: «در حال حاضر به همراه طلا معتضدی مشغول نوشتن فیلم‌نامه‌ای جدید هستیم که نگارش اصلی قصه فیلم را طلامعتضدی برعهده دارد. این روزهابیش از چیز درگیر شکل دادن به شخصیت‌های اصلی فیلم‌نامه هستیم و از پروسه خلق شخصیت‌ها لذت می‌بریم.»

او هم‌چنین درباره اکران اولین ساخته بلند خود فیلم «برداشت دوم از قضیه اول» توضیح داد:««با توجه به اینکه فیلم سینمایی «برداشت دوم از قضیه اول» که در بخش هنر و تجربه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده بود، مهر ماه و بعد از گذشت دو سال در سینمای هنر و تجربه اکران می‌شود، تمرکز خود را روی اکران درست و مناسب این فیلم گذاشته‌ام.»

او بیان کرد: «امیدوارم بعد از اکران این فیلم، روی فیلم جدیدی که فیلم‌نامه آن در حال نگارش است، متمرکز شوم. سوژه این فیلم را بسیار دوست دارم و داستانی کاملا متفاوت نسبت به «برداشت دوم از قضیه اول» است.«برداشت دوم از قضیه اول» یک اثر کاملا تجربی، مستقل و دانشجویی بود و پروژه جدید سینمایی ام نسبت به فیلم اولم متفاوت است.»