هنروتجربه: دوست داشته باشید یا نه، سه‌گانه‌ دیگری از فیلم‌های «ترمیناتور» در دست تولید است؛ اما خبر خوب، از بازگشت گروه سه‌نفره‌ جیمز کامرون، لیندا همیلتن و آرنولد شوارتزینگر حکایت دارد.

تیم میلر که فیلم دیدنی و تحسین‌شده‌ «ددپول» را در کارنامه دارد، اولین قسمت از این فیلم‌ها را کارگردانی می‌کند. اگر این سؤال برای‌تان پیش آمده است که پس از چهار دنباله و یک مجموعه‌ تلویزیونی، داستان این فیلم‌ها از کجا و چه زمانی آغاز می‌شود، باید گفت که گروه سه‌نفره‌ یادشده ظاهراً قصد دارند داستان را از جایی دنبال کنند که «ترمیناتور۲: روز رستاخیز» به پایان رسید.

اما شوارتزینگر به‌تازگی در گپی با طرفداران «ترمیناتور» به رویکردی اشاره کرده که برای فیلم‌های تازه در پیش گرفته شدهاست: «کامرون هیچ دخالت و مشارکتی در تولید دیگر فیلم‌های «ترمیناتور» نداشت و به همین خاطر طبیعی است که آن‌ها مورد تأییدش نباشند.» به هر حال می‌دانیم که کامرون به طور علنی برخی از دنباله‌های بد قبلی را تأیید کرده بود ولی حالا که خودش قرار است دوباره درگیر ساخت این فیلم‌ها شود بی‌تردید می‌خواهد راه درست را به نویسندگان قبلی (که ممکن است خودشان هم در نگارش فیلم‌نامه‌های جدید نقش داشته باشند) نشان دهد.

شوارتزینگر در بخش دیگری به این موضوع اشاره کرد که «… سیر وقایع با وجود قسمت آخر درست از کار درنمی‌آید؛ به همین دلیل «ترمیناتور جنیسیس» به‌کل نادیده گرفته می‌شود.»

  • پلی‌لیست