هنروتجربه: فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی و نویسندگی کاوه صباغ‌زاده و تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده این هفته اکران خود را در سینماها آغاز می‌کند. این فیلم که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته در بخش اصلی و بخش هنروتجربه حضور داشت، اولین تجربه کارگردانی کاوه صباغ‌زاده است.

در این فیلم برخی از اهالی سینما در نقش خودشان بازی کرده‌اند. صباغ‌زاده در همین خصوص می‌گوید: «خیلی تلاش کردم، مخصوصا افرادی که در نقش خودشان در فیلم ظاهر شدند، تا حد امکان بازی نکنند، خودشان باشند، از تکه کلام‌های خودشان استفاده کنند، تپق بزنند، راحت صحبت کنند و خودِ خودِشان باشند.»

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی ۱۰۰ دقیقه‌ای که در ژانر کمدی موزیکال ساخته شده‌،آمده‌است: «من دوستت دارم و این به تو هیچ ربطی نداره…»

حامد کمیلی، سارا بهرامی، فرید سجادی حسینی، رضا سخایی، همایون ارشادی، جهانگیر میرشکاری، ناصر سجادی حسینی، دانش اقباشاوی، فائزه علوی، آنامهر اخلاقی، آرش مرشد و (با حضور) علی ملاقلی‌پور، حسن زاهدی، علی جناب، درنا مدنی، پریناز کنگاوزی، آیدا اورنگ، ناصر مقدس، مهدی فهیمی و سپیده راستی فر از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.