هنروتجربه: گروه سینمایی هنروتجربه به بهانه حضور لیلا حاتمی و ژولیت بینوش، در فهرست ۲۵ بازیگر برتر قرن سایت ایندی وایر،سانس ویژه‌ای را برای دو فیلم «جدایی نادر از سیمین» و «کپی برابر اصل» اختصاص داده است.
به گزارش روابط عمومی گروه هنروتجربه،«فیلم جدایی نادر از سیمین» روز جمعه ۱۴ مهر ساعت ۱۸ و «کپی برابر اصل» نیز ۱۸ مهر ،در سئانس ساعت ۱۸ در پردیس کوروش به نمایش درمی‌آیند.

سایت ایندی وایر به تازگی اسامی بیست و پنج بازیگر مطرح زن قرن اخیر را اعلام کرده است. نام لیلا حاتمی نیز برای بازی در فیلم «جدایی نادر از سیمین» در این فهرست قرار گرفته است. در این فهرست هم‌چنین به بهانه بازی ژولیت بینوش در فیلم «کپی برابر اصل» از شیوه کارگردانی عباس کیارستمی تجلیل شده است. لیلا حاتمی در رتبه هجدهم و ژولیت بینوش در رتبه بیستم این فهرست قرار دارند.

سایت ایندی وایر درباره لیلا حاتمی و بازی او در فیلم «جدایی نادر از سیمین» نوشته است: «لیلا حاتمی در فیلم «جدایی نادر از سیمین» به کارگردانی اصغر فرهادی مانند یک فرمانده مصمم رفتار می‌کند که علاقه دارد تا محیط اطراف خود را کنترل و آرام کند و به سمت افراطی‌گری حرکت نکند با این حال انعطاف‌پذیری او در برابر اطرافیان نیز نکته بسیار مثبتی است.» در بخش دیگری از این مطلب؛ نویسنده سایت ایندی وایر  به فیلم «کپی برابر اصل» و بازی ژولیت بینوش اشاره دارد: «یکی از مواردی که به طور پیوسته در مورد فیلم‌های عباس کیارستمی جالب است این است که چگونه کیارستمی احساسات را به خوبی نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد ذهنیت را بر قلب تنظیم می‌کند. همین مساله در بازی ژولیت بینوش نیز مشهود است و او نیز بسیار چمشگیر بازی می‌کند و یک نقش رازآمیز را به خوبی نشان داده است.»