هنروتجربه: کارگردان فیلم «رقص پا» با اشاره به این‌که برای اکران مناسب این فیلم جنگیده است، بیان کرد که زمان نهایی برای نمایش «رقص پا» را دوست دارد.

مزدک میرعابدینی کارگردان فیلم سینمایی «رقص پا» که پیش از این فیلم «خواب است پروانه» را در گروه هنروتجربه اکران کرده بود با اشاره به این‌که این فیلم به زودی در سینماهای کشور اکران می‌شود، به خبرگزاری مهر گفت: «معتقدم زمانی که یک فرد همه تلاش خود را برای به انجام رسیدن کاری انجام می‌هد، باقی آن به سرنوشت و تقدیر بستگی دارد. همیشه دوست داشتم این فیلم در فصل پاییز اکران شود چرا که داستان به حال و هوای این فصل پاییز بسیار نزدیک است و از اینکه این فیلم در نهایت در پاییز اکران می‌شود، بسیار خوشحالم.»

این کارگردان تاکید کرد: «معمولا به خاطر متفاوت بودن سبک کارهای من، این آثار دیده نشده است و این اولین بار است که جنگیدم تا اکرانی را که می‌خواهم به‌دست آورم و این از نظر من یک موفقیت به شمار می‌رود.»

میرعابدینی در پایان اشاره داشت: « فیلم «رقص پا» قرار است هفته اول آبان ماه در گروه آزاد اکران شود و امیدوارم تبلیغات به گونه‌ای باشد که مخاطبان بیشتری فرصت بیشتری برای دیدن فیلم داشته باشند. این فیلم را بسیار دوست دارم و معتقدم که بهترین فیلمی است که تا به‌حال ساخته‌ام.»  فیلم قبلی این کارگردان  «خواب است پروانه» در گروه هنروتجربه اکران شده‌است.