هنر و تجربه: اوایل امسال کمپانی برادران وارنر قرص قرمز رنگ را انتخاب کرد و تصمیم گرفت دوباره فیلم‌های «ماتریکس» را بازتولید کند؛ حرکتی که چندان جای تعجب نداشت.

در واقع سال‌هاست که این استودیو می‌کوشد راه درست و مناسبی برای بازگرداندن این جهان داستانی به دنیای کسب‌وکار بیابد و پیش از این حتی صحبت از تولید یک مجموعه‌ی تلویزیونی به میان آمده بود. به هر حال فعلاً زک پن (نویسنده فیلم‌نامه‌های «انتقام‌جویان» و «بازیگر شماره یک حاضر») در حال نگارش فیلم‌نامه‌ای است که ظاهراً نباید آن را بازتولید قلمداد کرد!

در هر صورت این نویسنده چند روز پیش در شبکه‌ی اجتماعی‌اش دست به شیطنت زد و هم‌زمان که از خبر نگارش فیلم‌نامه گفت، به این موضوع اشاره کرد که اتفاق خاصی هم در پیش نیست! در واقع او در پیام‌های مختلف چنین نوشته است: «بله من در حال نوشتن چیزی در دنیای “ماتریکس” هستم. اما بازتولید و دنباله نیست. در واقع “انی‌ماتریکس” را تماشا کردم و داستان‌های مصور منبع را خواندم تا ببینم واچوفسکی‌ها چه کار کرده‌اند… نوشتن فیلم‌نامه خبر از تولید فیلم نمی‌دهد؛ چون هنوز نه بازیگران و کارگردانی انتخاب شده‌اند و نه سبکی شکل گرفته است که بتوان درباره‌ش بحث کرد. هنوز هیچ خبری نیست دوستان… و چندان مهم نیست که تا امروز تصمیم‌هایی گرفته شده و کارهایی صورت گرفته است. امیدهای زیادی باید به سرانجام برسند تا شاید نتیجه‌ای حاصل شود. گام اول هم باید توسط من برداشته شود.»

  • پلی‌لیست