هنروتجربه: سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران  طی مراسمی با اعلام نام برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد به کار خود پایان داد.
در  مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه علاوه بر هنرمندان و فیلم‌سازان کوتاه مدیرانی چون محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی، محمدمهدی طباطبایی نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، حبیب ایل بیگی قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی حضور داشتند.

برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه
جوایز انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی
در بخش اهدای جوایز انجمن منتقدان حسین گیتی و پوریا ذوالفقاری روی صحنه آمدند و دیپلم افتخار بخش داستانی انجمن به طوفان نهان قدرتی برای فیلم «زونا» اهدا شد.
تندیس این بخش را آرمان فیاض مجتهدی برای فیلم «مانیکور» دریافت کرد.
دیپلم افتخار بخش مستند به پدرام ابویی برای فیلم «بومرنگ» رسید و تندیس این بخش نیز به آبتین حسینی برای فیلم «مرز مه آلود» تعلق گرفت.

جایزه ایسفا
جایزه ایسفا سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران که شامل مدال و دیپلم افتخار بود به آرمان فیاض مجتهدی برای «مانیکور» اهدا شد.
در همین بخش مدال و دیپلم افتخار به محمدرضا مجد برای فیلم «سوادکوهی» رسید.

جوایز بخش بین الملل
جایزه ویدیو آرت بخش بین الملل سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به «رویای هندسی» از کشور فرانسه اهدا شد.
در بخش آسیا نیز «خانه» از کشور قرقیزستان به عنوان بهترین فیلم شناخته شد.
هم‌چنین جایزه بخش مذهب به علی بهارلو برای فیلم «مهمان از کشور بلژیک» تعلق گرفت.
جایزه بهترین انیمیشن این بخش به «دیوار بی‌پایان» از کشور اسپانیا و جایزه بهترین فیلم مستند این بخش به «جمعه قالی» ساخته مهدی اسدی از ایران اهدا شد.
جایزه بهترین فیلم تجربی به «کل به جز» ساخته سید وحید حسینی و جایزه بهترین فیلم داستانی این بخش نیز به فیلم «آندرو» از کشور گرجستان رسید.

جوایز بخش ملی
دیپلم افتخار بخش «سینما و کتاب» به آبتین سلیمی برای فیلم داستانی «حضور» اهدا شد.
همچنین تندیس این بخش مشترکا به معین صمدی برای «جمشید؛ مرثیه ای بر یک اسطوره» و هاجر مهرانی برای «داش آکل» اهدا شد.
در بخش ایمان و امید از نگاه انسان معاصر تندیس بهترین فیلم به جلیل عامل صادقی برای فیلم «جایی برای آرامش» رسید.
در بخش حقوق شهروندی نیز تندیس بهترین فیلم به رضا مجلسی برای مستند «به کجا می رویم» اهدا شد.
دیپلم افتخار بهترین دستاورد بخش ملی جشنواره فیلم کوتاه نیز به پوریا پیشوایی برای فیلم «تاسوکی» تعلق گرفت.
دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن به «سونیا سنجری» برای فیلم «سایه فیل» اهدا شد.
دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد به «مهدی حسینی نیا» برای فیلم «سوادکوهی» تعلق گرفت.
تندیس بهترین صدای فیلم به علی صفایی فر و حسین قورچیان برای فیلم «کل به جز» اهدا شد.
تندیس بهترین تدوین فیلم به عماد خدابخش برای فیلم «زونا» رسید.
تندیس بهترین فیلمبرداری مشترکا به حامد حسینی سنگری برای فیلم «فاش» و علی قاضی برای فیلم «خوابگردها» تعلق گرفت.
تندیس بهترین فیلم نامه به امید شمس برای فیلم «شب تولد» اهدا شد.
تندیس بهترین پویانمایی به پرستو کارگر برای فیلم «ایکی» اهدا شد.
تندیس بهترین فیلم مستند به مهدی اسدی برای فیلم «جمعه قالی» رسید.
تندیس بهترین فیلم تجربی به فرهاد غلامی برای فیلم «کابوس نامه» تعلق گرفت.
تندیس بهترین کارگردانی فیلم داستانی مشترکا به آرمان خوانساریان برای «سایه فیل» و بهمن و بهرام ارک برای «حیوان» اهدا شد.