هنر و تجربه: باورتان بشود یا نه، درخواستی که برای جایگزین کردن کوین اسپیسی با کوین جیمز  در فضای مجازی منتشر شده بود، بیش از ۲۸ هزار امضا خورده است چون، دنیا همیشه مکان بسیار عجیب‌وغریبی خواهد بود.

این درخواست که در سایت «change.org» در دسترس قرار گرفته است، خطاب به یکی از مؤسسان و مدیر عامل نتفلیکس با نام رید هستینگز تنظیم شده، توسط رابی پایما از استرالیا منتشر شده است و متن آن از این قرار است: «از دست رفتن یک برنامه تلویزیونی عالی، تحت هر شرایطی سخت است. اما در همین شرایط است که چنین برنامه‌ای می‌تواند تاریخی شود و در زمره بهترین‌های تمام دوران قرار بگیرد. به نظرم کوین جیمز می‌تواند جایگزین مناسبی باشد و باعث شود «خانه پوشالی» به اندازه «بازی تاج‌وتخت» در سراسر جهان محبوب شود و تمرکز همه به یکی از مهم‌ترین سریال‌های اریژینال نتفلیکس معطوف شود.»

نتفلیکس در پی اتهام‌های جنسیتی که به کوین اسپیسی وارد شد، تولید فصل ششم و پایانی درام سیاسی «خانه پوشالی» را به حالت تعلیق درآورده است؛ و پنج روز پیش بود که نتفلیکس اعلام کرد ادامه‌ تولید این مجموعه با حضور کوین اسپیسی ممکن نخواهد بود. نکته‌ی بامزه هم این است که جیمز در حال حاضر در سریال کمدی با عنوان «کوین می‌تواند منتظر بماند»‌ بازی می‌کند!

  • ایندی‌وایر