هنروتجربه: پنه‌لوپه کروز بازیگر برنده اسکار اسپانیایی در بخشی از گفت‌وگو با نشریه «The Week» اصغر فرهادی را یک نابغه معرفی کرد و از تجربه همکاری با این کارگردان در فیلم جدیدش گفت.

کروز درباره فرهادی گفته است: «او یک نابغه است. ما پانزده هفته و تا پایان نوامبر کار خواهیم کرد. بی‌صبرانه و هر هفته منتظر دوشنبه‌ها هستم تا به محل فیلم‌برداری بروم چرا که از فرهادی چیزهای زیادی می‌توان آموخت. او از زمان برای ایجاد حقیقت از سکانس‌ها استفاده می‌کند.»

این بازیگر اسپانیایی که اخیرا بازی در فیلم «قتل در قطار سریع‌السیر به شرق» را به پایان برده، در سال ۲۰۰۸ برای بازی در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» ساخته وودی آلن موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد.

خاویر باردم بازیگر مطرح اسپانیایی،‌ ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی در کنار ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ سایر بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

در خلاصه داستان فیلم «همه می‌دانند» آمده است: «کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.»