هنر و تجربه: نتفلیکس به اعماق جنگل‌های آمازون زده است تا اولین مجموعه‌ی کلمبیایی اریژینال خود را بسازد؛ سریالی که سیرو گرا (نویسنده و کارگردانی که برای «آغوش ابلیس» نامزد جایزه اسکار هم شد) تهیه‌کننده‌ی اجرایی اصلی آن است.

این مجموعه که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است، بر اساس ایده‌ی اریژینالی از دیئگو رامیرز شرِمپ و جنی سِبالوس شکل می‌گیرد و از تابستان ۲۰۱۸ تولیدش آغاز خواهد شد. این مجموعه در سال ۲۰۱۹ به طور اختصاصی از نتفلیکس برای تماشاگران سراسر جهان پخش خواهد شد. هر هشت قسمت یک‌ساعته‌ی این سریال به صورت ۴K فیلم‌برداری می‌شود و کمپانی «داینِمو» در تولیدش مشارکت دارد.

داستان مجموعه درباره یک کارآگاه جوان و دستیارش است که به مرز برزیل و کلمبیا در اعماق آمازون می‌روند تا پیرامون مجموعه‌ای از قتل‌های عجیب‌وغریب تحقیق کنند. آن‌ها خیلی زود متوجه می‌شوند که جنگل به‌مراتب رازآلودتر از قتل‌هاست و در این خصوص با قبیله‌ی اسرارآمیزی روبه‌رو می‌شوند که راز فوق‌العاده‌ای دارند و برای حفاظت از آن هر کاری خواهند کرد.

این سریال در کنار دیگر تولیدهای اریژینال روبه‌افزایش نتفلیکس در آمریکای لاتین قرار می‌گیرد از جمله «ادها»، «باشگاه کلاغ‌ها»، «سامانتا!»، «ماتادور»، «سه درصد» و… کمپانی «داینِمو» در سال ۲۰۰۶ تأسیس شد و دفاتری در کلمبیا، مکزیک، نیویورک و اسپانیا دارد.

  • ورایتی