هنروتجربه: کوئنتین تارانتینو پس از «حرامزاده‌های گمنام» یک بار دیگر با نهمین فیلم بلندش به فصل تابستان برمی‌گردد. این فیلم که هنوز عنوانی ندارد، نهم اوت ۲۰۱۹ اکران می‌شود تا هم‌زمان با پنجاهمین سالروز قتل‌های تیت روی پرده برود. داستان فیلم تا حدودی با ماجرای شارن تیت و چارلز منسن در ارتباط است.

داستان در لس‌آنجلس ۱۹۶۹ روی می‌دهد و درباره بازیگر تلویزیونی است که می‌خواهد با بدل و دستیارش راه خود را در هالیوود هموار کند. طبق اولین گزارش‌ها، قتل تیت و چهار دوستش به‌نوعی در پیرنگ فیلم تعبیه شده است که یادآور ساختار چندروایتی «داستان عامه‌پسند» است. تارانتینو در ماه نوامبر اعلام کرد که «سونی پیکچرز» پخش‌کننده‌ فیلم جدیدش خواهد بود. این اتفاق در پی جدایی او از هاروی واینستین و کمپانی‌اش به خاطر اتهام‌های وارده صورت گرفت که تهیه‌کننده و پخش‌کننده‌ی تمام فیلم‌های قبلی تارانتینو بود.

هنوز ترکیب بازیگران فیلم تأیید نشده است اما طبق شایعه‌ها، تارانتینو به دنبال تام کروز، لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت و مارگو رابی برای نقش تیت است. دیوید هِیمن که بیش‌تر برای فرنچایز «هری پاتر» شناخته می‌شود، تهیه‌کننده‌ این فیلم خواهد بود. تولید فیلم طبق برنامه از فصل بهار آغاز می‌شود و به همین خاطر می‌توان انتظار داشت که اخبار رسمی انتخاب بازیگران فیلم به‌زودی اعلام شود.

  • ایندی‌وایر