هنر و تجربه: آخرین قسمت از فصل پنجم «خانه پوشالی» در حالی به پایان رسید که کلر آندروود (رابین رایت) «دیوار چهارم» را می‌شکند و رو به تماشاگران می‌گوید: «نوبت من است»؛ و حالا به طور رسمی اعلام شده است که فصل ششم این مجموعه‌ی محبوب بر اساس همین تمهید داستانی شکل خواهد گرفت.

تد ساراندوس از «نتفلیکس» تأیید کرد که فصل پایانی «خانه پوشالی» در قالب هشت قسمت و با محوریت شخصیت رابین رایت به پایان خواهد رسید. اولین اخبار در این خصوص زمانی به گوش رسید که کوین اسپیسی به خاطر اتهام‌هایش از بازی در این مجموعه کنار گذاشته شد. ساراندوس صبح روز گذشته در کنفرانسی گفت: «ما شور و هیجان کافی را برای پایان دادن این سریال با فصلی به‌یادماندنی داریم.»

«نتفلیکس» در سی‌ام اکتبر و مدت کوتاهی پس از طرح اولین اتهام به اسپیسی از سوی بازیگر «سفر ستاره‌ای: کشف» اعلام کرد که «خانه پوشالی» با فصل ششم به پایان می‌رسد. تولید مجموعه از فردای همان روز به حالت تعلیق درآمد تا نویسندگان راهی را برای ادامه سریال بدون حضور شخصیت اسپیسی پیدا کنند که در فصل‌های پیش به نقش فرانک آندروود در رأس بازیگران مجموعه قرار گرفته بود.

ساراندوس در ضمن گفت که تعلیق تولید تا آخر سال ادامه خواهد داشت و از سال آینده میلادی فیلم‌برداری دوباره جریان پیدا می‌کند. سایر فصل‌های «خانه پوشالی» سیزده قسمتی بودند.

  • ایندی‌وایر