هنر و تجربه: کیت وینسلت که برای بازی در جدیدترین فیلم وودی آلن با نام «واندر ویل» مورد هجوم قرار گرفته است (به دلیل هم‌زمانی با اتهام‌های وارده به او)، ظاهراً کاری جز ابراز ارادت به کارگردانش ندارد.

این بازیگر اسکاری در گفت‌وگوی تازه‌اش با «سیدنی مورنینگ هِرِلد» یک بار دیگر آلن را چنین تحسین کرده است: «فکر می‌کنم آلن از برخی جهات یک زن است؛ و به نظرم ارتباط خوبی با این بخش از شخصیت خود برقرار می‌کند.» وینسلت با تصدیق سابقه‌ی آلن در خلق شخصیت‌های زن پیچیده در نقش‌های اصلی گفت: «او شخصیت‌های زن را درک می‌کند و به همین خاطر شخصیت‌های استثنایی می‌آفریند. شخصیت‌های زن او از لحاظ چگونگی بیان احساسات‌شان، همیشه بسیار غنی و بزرگ و صادق هستند . او می‌داند چه دیالوگ‌هایی بنویسد که آن‌ها این ویژگی‌های‌شان را منتقل کنند.»

این در شرایطی است که وینسلت در دیگر گفت‌وگوی مفصل خود با «ورایتی» (در ماه گذشته) درباره بی‌توجهی به اتهام‌های آلن و همکاری با او گفت: «بحث پیچیده‌ای است که ترجیح می‌دهم امروز واردش نشوم.» او به «نیویورک تایمز» هم گفت که بازی در این نقش را زمانی پذیرفت که متوجه شد «چیزی درباره درستی یا نادرستی هیچ کدام از اتهام‌ها نمی‌داند.» دیلن فارو هم به خاطر همین برخورد متناقض با بیانیه‌ی تندوتیز وینسلت علیه هاروی واینستین ابراز ناراحتی خود را در «لس‌آنجلس تایمز» منتشر کرد.

  • ایندی‌وایر