هنرو تجربه: خیلی‌ها فکر می‌کردند سریال کوتاه «دروغ‌های کوچک بزرگ» که فصل اولش را ژان‌مارک وله کارگردانی کرد و نیکول کیدمن، ریس ویترسپون و شِیلین وودلی سه نقش اصلی آن را بازی کردند، هرگز فصل دیگری نخواهد داشت چون خطوط داستانی به سرانجام رسیدند و اصلاً از ابتدا هم چنین قصدی در کار نبود.

اما ظاهراً استقبال و درخواست عموم تماشاگران جواب داد و حالا قرار است فیلم‌ساز دیگری فصل دوم را جلوی دوربین ببرد. آندرئا آرنولد که برای کارگردانی هفت قسمت فصل دوم انتخاب شده است، فیلم‌های تحسین‌شده‌ای مانند «تنگ ماهی» و «عزیز آمریکایی» را در کارنامه دارد. البته ژان‌مارک وله هم به عنوان تهیه‌کننده درگیر تولید خواهد شد. علاوه بر سه بازیگر اصلی، الکساندر اسکارسگارد و لورا درن هم نقش‌های مکمل‌شان را در این فصل تکرار خواهند کرد.

از آن‌جایی که شخصیت اسکارسگارد در پایان فصل اول کشته شد و مجموعه با تردیدهای پلیس در خصوص سرپوش گذاشتن بر یک قتل توسط شخصیت‌های اصلی به پایان رسید، شاید داستان فصل دوم بر اساس فلاش‌بک‌هایی به تصویر کردن گذشته بپردازد و با داستان کارآگاهی طرف باشیم که سعی در بررسی وقایع مشکوک فصل اول داشته باشد. به هر حال این‌ها همه حدس‌وگمان‌های اولیه است و باید ببینیم نویسنده‌ این مجموعه چه معجون داستانی را برای علاقه‌مندان در نظر خواهد گرفت.

دیوید ای. کِلی هم دوباره برمی‌گردد تا فیلم‌نامه‌ همه‌ی قسمت‌ها را بنویسد. البته بخشی از داستان این فصل هم بر اساس داستان لیان موریارتی شکل می‌گیرد. هنوز تاریخی برای تولید اعلام نشده است اما قطعاً در سال ۲۰۱۸ خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند برای سال ۲۰۱۹ منتظر بازگشت شخصیت‌های این سریال باشند.

  • پلی‌لیست