هنروتجربه: گیرمو دل تورو در حال پر کردن برنامه‌اش برای یک سال آینده است. او پیش از این اعلام کرده بود می‌خواهد از کارگردانی دور باشد.اما تا همین امروز و با انجام گفت‌وگوهایی با مایکل مان و جرج میلر دست‌کم مشخص است این کارگردان روی مستندی درباره مان هم کار می‌کند که البته جزییاتش هنوز اعلام نشده‌است.

به گزارش «ورایتی» دل تورو دو پروژه جدید را هم به برنامه‌های کاری‌اش اضافه کرده است؛ که اولی مشارکت در نگارش فیلم‌نامه (با همکاری کیم مورگن) و کارگردانی بازسازی فیلم نوآر سال ۱۹۴۷ «نایتمِر اَلی» است. فیلم کلاسیکی به کارگردانی ادموند گولدینگ  با بازی تایرون پاور و جون بلاندِل که داستان ظهور و سقوط یک شیاد را دنبال می‌کند. البته با توجه به سایر برنامه‌ها و مرخصی یک‌ساله دل تورو از کارگردانی، این سؤال باقی است که این پروژه چه زمانی جلوی دوربین خواهد رفت.

اما به‌جز این، دل تورو تهیه‌کننده پروژه‌ سینمایی اسکات کوپر با نام «شاخ‌ها» خواهد بود؛ فیلم ترسناکی که بر اساس فیلم‌نامه اقتباسی هِنری چِیسِن و نیک اَنتاسکا از داستان کوتاه «پسر آرام» اثر انتاسکا ساخته خواهد شد. هر دو این پروژه‌ها توسط کمپانی «فاکس سرچ‌لایت» تولید خواهد شد که در حال حاضر روی جدیدترین فیلم تحسین‌شده‌ دل تورو یعنی «شکل آب» کار می‌کند.

  • پلی‌لیست