هنروتجربه: کیانوش عیاری از اکران فیلم «بیدارشو آرزو» در گروه هنروتجربه گفت: «با نمایش این فیلم بعد از ۱۴ سال حداقل متوجه می‌شوم که آب در هاون نکوبیده‌ام.»

فیلم سینمایی «بیدارشو آرزو» سال ۸۳ به فاصله کوتاهی از زلزله شهر بم توسط کیانوش عیاری مقابل دوربین رفت اما از آن سال تاکنون فرصت اکران عمومی پیدا نکرده بود.عیاری در گفت‌وگو با سینماسینما درباره اکران «بیدارشو آرزو» در گروه هنروتجربه گفت: «باورتان می‌شود که من هیچ اطلاعی ندارم. تا این حد می‌دانم که امشب(شنبه ۲۵ آذر) این فیلم قرار است در موزه سینما اکران خصوصی داشته باشد. امیدوارم که شرایط به خوبی پیش رود. اخیرا سعی می‌کنم در جریان هیچ چیزی به عمد قرار نگیرم. اما امشب سعی می‌کنم در مراسم اکران خصوصی حضور پیدا کنم و از نزدیک در جریان اکران آن قرار بگیرم. اگر کلیت این موضوع را در نظر بگیریم اکران این فیلم خوب است، اما چرا بعد از این همه سال این اتفاق دارد رخ می‌دهد؟ به هر حال این فیلم در حال اکران است.»

او ادامه داد: «زمانی که فیلم «بیدارشو آرزو » را ساختم موضوعی را اعلام کردم که شاید بسیاری به یاد نداشته باشند. گفتم که این فیلم برای اکران عمومی یا حضور در جشنواره های خاص نیست بلکه این فیلم را ساختم تا مسئولان آب خوش از گلوی‌شان پایین نرود. ولی بعد از گذشت ۱۴ سال آن اتفاق رخ نداد و دوستان آب خوش را به راحتی نوش جان کردند. حداقل موضوع این است که امروز این فیلم اکران می شود و با نمایش آن متوجه می‌شوم  آب در هاون نکوبیده‌ام.»