هنر و تجربه: جاش و بِنی سَفدی که امسال با فیلم مستقل «اوقات خوش»/ Good Time خودشان را در عرصه جهانی مطرح کردند و تحسین شدند، پروژه بعدی‌شان را انتخاب کردند. آن‌ها می‌خواهند کمدی جنایی «۴۸ ساعت» (۱۹۸۲؛ با بازی نیک نولتی و ادی مورفی) را بازسازی کنند.

جِرِد کارمایکل که بازیگر و یکی از خالقان «شوی کارمایکل» است، در نگارش فیلم‌‌نامه مشارکت خواهد داشت. «۴۸ ساعت» یکی از اولین نمونه‌ها در ژانر پلیسی دو رفیق و یکی از اولین موفقیت‌های سینمایی کارنامه ادی مورفی بود. داستان این کمدی با زوج عجیب‌وغریبش درباره یک پلیس (نولتی) و محکومی (مورفی) است که گروهی دونفره را تشکیل می‌دهند تا دو قاتل پلیس‌ها را دستگیر کنند. عنوان فیلم هم به مهلت ۴۸ ساعته‌ شخصیت مورفی برای حل این پرونده قتل اشاره دارد که سابقاً پلیس بوده و به خاطر سرقت مسلحانه زندانی شده است. نسخه‌ بازسازی با مشارکت «پارامونت پِلِیِرز» و «چِرنین انترتینمنت» تولید خواهد شد.

برادران سفدی اوایل امسال با تریلر جنایی تیره‌وتار «اوقات خوش» با بازی‌های رابرت پتینسن و جنیفر جیسن لی به جشنواره کن رفتند که در نهایت جایزه بهترین حاشیه صوتی به آن‌ها تعلق گرفت. نشریه‌ «فیلم کامنت» هم هفته گذشته «اوقات خوش» را در صدر فهرست ده فیلم برتر ۲۰۱۷ قرار داد.

  • ایندی‌وایر