هنروتجربه: مجموعه تلویزیونی «ارباب حلقه‌ها» محصول آمازون یکی از کنجکاوی‌برانگیزترین پروژه‌های تلویزیونی است که در دست تولید قرار گرفته است و از حالا قرار بر این است که مجموعه‌ای چندفصلی تولید شود.

در حالی که هنوز داستان این سریال به طور رسمی افشا نشده است، ایان مک‌کلن بسیار مشتاق است که دوباره در نقش گندالفِ جادوگر ظاهر شود. به‌تازگی گراهام نورتن در یک گفت‌وگوی رادیویی با مک‌کلن وقتی این سؤال را مطرح کرد که آیا او با دیدن یک بازیگر دیگر در نقش گندالف ناراحت نخواهد شد، چنین پاسخی از این بازیگر قدیمی و کهنه‌کار دریافت کرد: «منظورت چیه؟ یه گندالف دیگه؟»

او در ادامه‌ پاسخش گفت: «من هنوز با بازی در این نقش موافقت نکردم چون هنوز درخواستی از من نشده است. گندالف بیش از هفت هزار سال سن دارد، پس من زیادی پیر نیستم.» آمادگی او در حالی است که همبازی‌اش اندی سرکیس تمایلی به این حضور تلویزیونی ندارد. این بازیگر نقش گالوم، ماه گذشته به «تورنتو سان» گفت که کارش با این فرنچایز تمام شده است و علاقه‌ای به بازی در این مجموعه تلویزیونی ندارد: «احساس می‌کنم برای مدت زمان بسیار طولانی‌ای جزوی از سرزمین میانی بوده‌ام که تجربه فوق‌العاده‌ای بود؛ موضوعی که اصلا پیش‌بینی نکرده بودم.»

  • ایندی‌وایر