هنروتجربه: کیارش اسدی‌زاده که پیش از این فیلم سینمایی «گس» را در اکران هنروتجربه داشته، بازنویسی سومین فیلم‌اش«موج FM ردیف ۴۸» را به پایان رسیده و در حال حاضر منتظر دریافت پروانه ساخت است.

اسدی زاده درباره فیلم جدیدش به هنرآنلاین گفت: «فضای قصه «موج FM ردیف ۴۸» به گونه‌ای است که بسیار با وسواس و دقت زیاد این کار را انجام دادم و الان منتظر هستم تا پروانه آن صادر شود و بعد به سراغ پیش تولید کار بروم.»

کارگردان «شکاف» ادامه داد: «تهیه کنندگی کار را خودم برعهده دارم چرا که احساس می‌کنم این شیوه کار کردن نتیجه بهتری خواهد داشت و ترجیحم این است که خودم مسئولیت کار را بر عهده داشته باشم.»

او درباره حال و هوای فیلم و تفاوت آن با دو فیلم قبلی‌اش عنوان کرد: «این فیلم نیز حال و هوای اجتماعی دارد، ولی به لحاظ فرم کاملا متفاوت خواهد بود. «موج FM ردیف ۴۸» یک فیلم نقادانه اجتماعی و فضای آن با دو فیلم قبلی من متفاوت است. تمام قصه فیلم الزاما در یک استودیو روایت نمی‌شود، اما در چارچوب یک برنامه رادیویی ارائه می‌شود. این فیلم روایت‌گر افرادی است که بانیان یک برنامه رادیویی هستند و فاکتورهای سرگرم کننده‌ای برای مخاطب دارد.»